دانشگاه آیدین استانبول

تحصیل در ترکیه آن هم در دانشگاه آیدین استانبول ترکیه «Istanbul Aydın University» که در قسمت اروپایی شهر استانبول، منطقه فلوریا واقع شده، رویای بسیاری از متقاضیان است. این دانشگاه که یک دانشگاه خصوصی در این کشور است، هرسال دانشجویان ایرانی زیادی را پذیرش می‌کند. به همین دلیل در بین دانشجویان ایرانی محبوبیت بسیار زیادی دارد.

همچنین این دانشگاه برنامه‌های آموزشی در مدارس حرفه‌ای را نیز ارائه می‌ کند. دانشگاه آیدین استانبول دارای مراکز آموزش، کاربرد و تحقیقات زبان ترکی TÖMER  نیز است که هدف از آن آموزش زبان ترکی به خارجی‌ها با استفاده از تکنیک‌های آموزشی نوین می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مهاجرت تحصیلی به ترکیه را مطالعه کنید.

اولین بار در سال 2003 بود که کالجی با نام آنادولو بیل در کشور ترکیه تاسیس شد و قصد داشت تا در حد کالج به دانشجویان آموزش دهد. این موضوع به دلیل مدیریت بسیار عالی و همچنین به دلیل کیفیت آموزش خوبی که در این دانشگاه وجود داشت، سبب شد تا 4 سال بعد یعنی در سال 2007، این کالج غیر دولتی تبدیل به یک دانشگاه خصوصی به نام دانشگاه آیدین شود.

دانشگاه آیدین از سال 2007 به نام موسس آن یعنی آقای مصطفی آیدین به این نام درآمد. طی چند سال بعد، با کمک دولت پارک علم و فناوری به وسعت 30 هزار متر در کنار دانشگاه بنا شد و جزو فضای دانشگاه به حساب آمد. همین موضوع سبب شد تا وسعت دانشگاه بیش از پیش شود و تبع به امکانات و خدمات آن افزوده شود.

رشته های کاردانی دانشگاه آیدین

دانشگاه آیدین استانبول مورد تایید وزارت بهداشت

دانشگاه آیدین ترکیه یک دانشگاه غیر دولتی است که برنامه‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در کشور ترکیه را ارائه می‌دهد.

جالب است بدانید این دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران است.

رتبه دانشگاه آیدین در سطح شهری ۱۰، رتبه کشوری ۳۲، رتبه جهانی ۲۹۰۲

رشته های دانشگاه آیدین ترکیه

رشته هنر و علوم

رشته آی تی و ارتباطات

رشته حقوق آیدین استانبول

رشته دندانپزشکی آیدین استانبول

رشته اقتصاد و علوم اداری

رشته فنی – معماری

رشته فیزیوتراپی دانشگاه آیدین

دانشکده هنرهای زیبا

مدارک مورد نیاز پذیرش دانشگاه آیدین

 

هنگام ثبت نام و ارائه مدارک باید مطالب با مقطع مد نظر مدارک و سوابق تحصیلی پیشین را به زبان انگلیسی یا ترکی ترجمه کرده و ارائه دهید به طور مثال: اگر قرار است در مقطع کارشناسی ارشد شروع به تحصیل کنید، باید مدرک کارشناسی خود را با ریز نمرات و مدارک شخصی ترجمه شده ارائه نمایید.

از سوی دیگر باید مدارک مربوط به پذیرش و اخذ حداقل نمره قبولی در آزمون هایی که دانشگاه پیش از ورود از دانشجویان می گیرد را نیز ارائه نمایید. در کنار این موارد باید دیپلم، ریز نمرات دیپلم، عکس، پاسپورت و موارد لازم را به همراه ترجمه آن ها در اختیار واحد پذیرش و ثبت نام بگذارید و به طور کلی نیازمند ارائه مدارک زیر هستید.

 1. اصل مدرک دیپلم به صورت ترجمه شده مورد تایید و مهر سفارت یا مراکز نوتر ترکیه قرار گرفته
 2. سوابق تحصیلی و ریز نمرات ترجمه شده و مورد تایید و مهر سفارت یا مراکز نوتر ترکیه
 3. اصل و کپی ترجمه شده پاسپورت مورد تایید و مهر سفارش یا مراکز نوتر
 4. رسید واریز پیش پرداخت صد دلاری به همراه شش عکس پرسنلی بیومتریک پشت نویسی شده
رشته های کاردانی دانشگاه آیدین

امکانات دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه آیدین استانبول در فضایی به مساحت ۴۰۰۰۰۰ متر مربع ساخته‌شده است که یک فضای داخلی ۱۵۰۰۰۰ متر مربع را در خود جای‌داده است و امکانات مدرن و فناورانه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که عبارتند از:

شرایط پذیرش دانشگاه آیدین استانبول
 1. کلاس‌های بزرگ با تابلوهای هوشمند
 2. آمفی‌تئاترها
 3. آزمایشگاه‌ها
 4. کتابخانه‌های بزرگ که شامل منابع چاپی و الکترونیکی است
 5. سالن‌های همایش
 6. استدیوها
 7. ارائه امکانات حمل و نقل عمومی و قابل دسترس
 8. امکانات اجتماعی مانند رستوران‌ها، کافی‌نت‌ها، اتاق‌های تلویزیون و موسیقی و اتاق‌های باشگاه
 9. وجود پارکینگ باز و بسته برای اتومبیل‌ها

شهریه دانشگاه آیدین استانبول

هزینه های تحصیل در یک دانشگاه می تواند تا حدودی از سایر مراکز متفاوت باشد. این تفاوت ها به دلیل رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و… است. به طور کلی اگر بخواهیم شهریه های این دانشگاه را با دانشگاه های داخلی ترکیه مقایسه کنیم، باید بگوییم که هزینه های تحصیلی در این دانشگاه به دلیل آن که دروس به زبان انگلیسی ارائه می شوند و سطح آموزش و رفاه دانشگاه ویژه است بیشتر می باشد.

 گستردگی رشته هایی که در دانشگاه آیدین آموزش داده می شود: این رشته ها می توانند در بخش ها و حوزه های مختلفی از پزشکی و پیراپزشکی گرفته تا مهندسی و وکالت را شامل شوند.

به طور کلی می توانیم بگوییم که برای تحصیل در دانشگاه آیدین، 63 رشته در مقطع کارشناسی، 74 رشته در مقطع فوق لیسانس یا همان کارشناسی ارشد و 17 رشته در مقطع دکتری تدریس می شود.

رشته فیزیوتراپی آیدین

 شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آیدین استانبول

فارغ از این موضوع که رشته فیزیوتراپی در گروه چند رشته تاپ پیراپزشکی قرار می گیرد؛ آنچه که سبب جایگاه خاص ترکیه در جذب داوطلبان رشته فیزیوتراپی شده، سطح علمی بالا، امکانات آموزشی روز دنیا، تجهیزات آزمایشگاه پیشرفته و ظرفیت خاص پذیرش در این کشور است که سبب شده ترکیه به عنوان یکی از قطب های معتبر جذب و تعلیم دانشجویان این رشته خاص محسوب شود.

علاوه بر سطح علمی ویژه، مدرک معتبری که دانشگاه آیدین در خصوص رشته فیزیوتراپی به فارق التحصیلان خود اعطا می ‌کند در تمامی کشورها معتبر بوده و زمینه ساز ورود به عرصه کار است و چون دانشگاه آیدین مرکزی خصوصی است سوابق تحصیلی و موفقیت در آزمون ‌های یوس و سات لازمه تحصیل در این رشته و در این دانشگاه است.

دانشگاه آیدین به عنوان رتبه یک دانشگاه خصوصی و ارائه دهنده رشته فیزیوتراپی برای مقطع کارشناسی سالانه ۶۰۰۰ دلار دریافت می کند و شهریه فیزیوتراپی  در مقطع کارشناسی ارشد ۴۵۰۰ دلار به طور سالانه است و ۸ درصد مالیات نیز اعمال می شود؛ البته در صورت واجد الشرایط بودن می توانید از درصدهای مختلف بورسیه از ۲۵ تا ۵۰ درصد نسبت به مبالغ شهریه تحصیلی خود بهره مند شوید.

دانشگاه آیدین ترکیه

اولین بار در سال 2003 بود که کالجی با نام آنادولو بیل در کشور ترکیه تاسیس شد و قصد داشت تا در حد کالج به دانشجویان آموزش دهد. این موضوع به دلیل مدیریت بسیار عالی و همچنین به دلیل کیفیت آموزش خوبی که در این دانشگاه وجود داشت، سبب شد تا 4 سال بعد یعنی در سال 2007، این کالج غیر دولتی تبدیل به یک دانشگاه خصوصی به نام دانشگاه آیدین شود.

دانشگاه آیدین استانبول کجاست؟

( İstanbul Aydın Üniversitesi) در تاریخ ۱۸ می ۲۰۰۷ در شهر استانبول ترکیه افتتاح شده است. این دانشگاه یک مرکز فناوری است که در زمینی به مساحت ۱۷۵۰۰۰ متر مربع احداث شده است. اولین چیزی که هنگام ورود به دانشگاه آیدین استانبول متوجه خواهید شد، نشاط و سرزندگی آن است. ممکن است در هر ساعت از روز در دانشگاه آیدین با انرژی و فعالیت مداوم دانشجویان و کارکنان روبه رو شوید.

رنکینگ دانشگاه آیدین استانبول

دانشگاه آیدین از سال 2007 به نام موسس آن یعنی آقای مصطفی آیدین به این نام درآمد. طی چند سال بعد، با کمک دولت پارک علم و فناوری به وسعت 30 هزار متر در کنار دانشگاه بنا شد و جزو فضای دانشگاه به حساب آمد. همین موضوع سبب شد تا وسعت دانشگاه بیش از پیش شود و تبع به امکانات و خدمات آن افزوده شود.

رتبه شهری ۱۰، رتبه کشوری ۳۲، رتبه جهانی ۲۹۰۲

IAU با ارائه برنامه‌ریزی شغلی رایگان برای ارائه و هدایت دانشجویان فارغ‌التحصیلی به سمت حرفه رؤیایی خود، به موفقیت‌های بسیاری رسیده است. در دانشگاه آیدین، علاوه‌بر آموزش‌های تئوری، بر اهمیت درک تمرین‌های عملی نیز تأکید می‌شود. برای اطلاع از هزینه‌ تحصیل در دانشگاه های خصوصی ترکیه روی آن کلیک کنید.

شعار دانشگاه آیدین استانبول “به‌سوی آینده روشن” است.

بااین‌وجود تعجب‌آور نیست که دانشجویان فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در موفق‌ترین درجه از حرفه خود قرار بگیرند.

خوابگاه دانشگاه آیدین استانبول

این مرکز آموزش عالی خصوصی به تبع شهریه دریافتی و رشته های تاپی که آموزش می دهد؛ امکانات خاصی را برای دانشجویان مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف خود در نظر گرفته است که مبالغ پرداختی برای استفاده از خوابگاه های دانشگاه به طور میانگین بین صد تا دویست دلار می باشد.

خوابگاه دانشجویی آیدین استانبول

توجه داشته باشید که این دانشگاه جهت فراهم نمودن شرایطی آرامش بخش و راحت خوابگاه ها را با حراست و ایمنی بالایی مدیریت می کند و دانشجویان می توانند در مواقع خارج از ساعات کلاس درسی خود از خوابگاه های عمومی و اتاق هایی با ظرفیت های مختلف استفاده کنند.

همچنین در مقابل پرداخت مبلغی ناچیز، از امکانات آموزشی، تحصیلی، ورزشی، فرهنگی و رفاهی خوابگاه بهره مند شوند و علاوه بر این سرویس های حمل و نقل مسیر خوابگاه تا دانشگاه نیز در اختیار دانشجویان قرار می گیرد که طی ساعات مختلف میتوانند هماهنگ با کلاس های درسی خود از سرویس رفت و آمد بهره‌مند شود.

اتاق سایت، سالن مطالعه، سالن تلویزیون، سالن غذاخوری، سالن ورزشی و کتابخانه نیز از دیگر امکانات و خدمات خوابگاه های این مرکز خصوصی هستند که در اختیار دانشجویان قرار می گیرند.

شرایط پذیرش دانشگاه آیدین

قطعا پذیرش در چنین دانشگاه معتبری که سالانه تعداد بالایی از برترین دانشجویان با موفقیت های تحصیلی خاص را می پذیرد مستلزم شرایط، مدارک و سوابق تحصیلی خاصی است که به مختصر آن ها را شرح می دهیم.

 • ابتدا باید مدارک و سوابق تحصیلی قبلی خود را به صورت ترجمه ارایه دهید.
 • اگر قصد شما دکتری این دانشگاه است باید مدارک کارشناسی ارشد و مدارک قبولی در آزمون دکتری دانشگاه آیدین را ارائه دهید.
 • برای اقدام به پذیرش در هر مقطعی لازم است در فصول بهار یا پاییز به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی دانشگاه اقدام به درخواست پذیرش کنید.
 • چون دانشگاه خصوصی است باید همزمان با ثبت نام صد دلار به حساب دانشگاه واریز کنید و در غیر این صورت ثبت نام شما منتفی است.
 • ارائه مدارک لازم و کامل شخصی و تحصیلی

مزایای تحصیل در دانشگاه آیدین استانبول

 • هیئت علمی دانشگاه آیدین استانبول از تحولات جدید آموزشی و فناوری، به‌ویژه در حوزه ی خود آگاه هستند.
 • دانشگاه آیدین استانبول ازلحاظ علمی دارای رتبه‌ ۵۷ در ترکیه است و از کادر علمی باتجربه مطابق با آموزش بین‌المللی برخوردار است.
 • دانشگاه آیدین ترکیه یک دانشگاه تحقیقاتی است که پیشرفت‌های جدیدی را درزمینه‌های فناوری و اجتماعی دنبال می‌کند و بر اساس آن برنامه‌های درسی دانشجویان را تنظیم می‌کند.
 • این دانشگاه فارغ‌التحصیلان را به سمت صنعت واقعی و پروژه‌های قابل‌ اجرا سوق می‌دهد و یک نسل کارآزموده و فرهیخته را پرورش می‌دهد.
 • دانشگاه آیدین ترکیه استانبول یکی از دانشگاه‌های برتر بین‌المللی در ترکیه است که حدود ۲۵۰۰ دانشجو بین‌المللی از ۱۰۱ کشور جهان دارد. همچنین دانشجویان این دانشگاه می‌توانند از برنامه های تحصیلی دانشجویی اراسموس استفاده کنند.
 • دانشگاه آیدین استانبول با ۴۵۰ موسسه و دانشگاه جهانی همکاری می‌کند و بسیاری از دوره‌های کارآموزی را به دانشجویان ارائه می‌دهد.
 • دانشگاه آیدین ترکیه استانبول به یادگیری مادام‌العمر و پیشرفت شغلی معتقد است به همین جهت این دانشگاه یک مرکز آموزش یادگیری مادام‌العمر دارد که از طریق کارگاه‌ها و دوره‌های مختلف به دانشجویان کمک می‌کند تا حتی پس از فارغ‌التحصیلی، یادگیری عملی خود را بهبود بخشند. علاوه‌بر این، دارای یک مرکز توسعه شغلی است که مهارت‌های دانشجویان را برای افزایش فرصت‌های شغل ارتقا می‌دهد.

 

در زیر آماری از دانشگاه آیدین ترکیه در اختیار شما قرار می‌دهیم:

رشته های دانشگاه آیدین استانبول

 • ۳۹.۰۰۰ دانشجو
 • ۳.۵۰۰ دانشجوی تمام‌وقت بین‌المللی
 • ۱.۵۰۰ هیئت علمی
 • ۴۲.۰۰۰ فارغ‌التحصیل
 • ۸۳.۶٪ نرخ اشتغال‌زایی
 • ۴۵۰ همکاری آموزشی با دانشگاه‌های جهانی
 • دانشگاه ترجیحی برتر دانشگاه
 • ۶۳ برنامه لیسانس
 • ۶۸ برنامه روزانه مدرک کاردانی
 • ۵۷ برنامه شبانه مدرک کاردانی
 • ۳ برنامه آموزش از راه دور
 • ۷۴ برنامه کارشناسی ارشدمعرفی رشته هنر دانشگاه آیدین
 • ۱۷ برنامه دکتری
 • ۱ مهارت در برنامه هنری
 • ۱۰ دانشکده
 • ۳ مدرسه حرفه ای آموزش عالی
 • ۳ موسسه
 • ۳۰ مرکز تحقیقاتی
 • ۵۶ باشگاه دانشجویی
 • یکی از آزمایشگاه‌های برتر فناوری ترکیه: PROF. دکتر. مرکز فنی و مهندسی آزاز سانکار
 • ۲۱ آزمایشگاه علوم پایه پزشکی
 • بیمارستان دانشکده دندانپزشکی
 • مرکز بهداشت دهان و دندان (ADSM)

  دانشگاه استانبول آیدین

  اطلاعات کلی و جامع دانشگاه آیدین را می توانیم در این قسمت به صورت خلاصه بیاوریم. در صورتی که هرگونه اطلاعات دیگری در این خصوص نیاز داشتید؛ می توانید با مراجعه به سایت های ما  یا سایت رسمی دانشگاه آیدین اطلاعات لازم را به دست آورید.

  عنوان

  توضیحات

  نام دانشگاه به انگلیسی:

   

  Istanbul Aydin university

   

  نام دانشگاه به ترکی:

  İstanbul Teknik Üniversitesi

  نام دانشگاه به فارسی:

  دانشگاه آیدین استانبول

   

  نوع دانشگاه

  خصوصی

  زبان تدریس

  انگلیسی _ ترکی

  موقعیت

  استانبول

  تعداد دانشکده ها

  ۷ مورد

  آدرس وب سایت دانشگاه

  https://www.aydin.edu.tr

 

همان طور که متوجه شدید دانشگاه آیدین ترکیه یکی از دانشگاه های خصوصی است که در حال حاضر در کشور ترکیه وجود دارد و به دلیل داشتن پارک علم و فناوری و همچنین اعتبار مدرک بالا و مورد تایید بودن وزارت بهداشت مدرک این دانشگاه، متقاضیان زیادی برای ورود به آن وجود دارند.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید و میخواهید گام اول برای اخذ پذیرش دانشگاه آیدین استانبول بردارید با ما تماس بگیرید و یا در چت سایت پیام ارسال کنید تا از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

بورسیه دانشگاه آیدین استانبول

مؤسسه آموزش عالی آیدین بورسیه ­های متعدد و خوبی  را در اختیار دانشجویان بین المللی خود قرار می­ دهد. متقاضیان تحصیل در این دانشگاه برای دریافت بورسیه تحصیلی از این دانشگاه می­توانند از دو شیوه استفاده کنند. در شیوه اول داوطلبان می­توانند با شرکت در آزمون ورودی و کسب نمره بالا در آن، موفق به دریافت بورسیه تحصیلی از این دانشگاه شوند.

یا اینکه در دانشگاه مشغول به تحصیل شوند و بعد از گذراندن حداقل یک ترم تحصیلی و کسب نمرات بالا در دانشگاه، اقدامات لازم جهت اخذ بورسیه تحصیلی را انجام دهند. در هر دو شیوه دانشجویان متناسب با نمرات اخذ شده و رزومه تحصیلی خود می‌توانند از ۰ تا ۵۰ درصد بورسیه تحصیلی دریافت کنند.

اخذ بورسیه پزشکی دانشگاه آیدین ترکیه

لازم به ذکر است که موسسه یوس مگ به واسطه رابطه مستقیمی که با این دانشگاه دارد، می‌تواند برای شما از این دانشگاه بورسیه‌های تحصیلی ۲۵ تا ۱۰۰ درصد دریافت کند. بدون اینکه نیازی به شرکت در آزمون ورودی داشته باشید یا دیگر شرایط خاص موجود را سپری کنید. لذا بهترین شیوه برای دریافت بورسیه تحصیلی از این دانشگاه مراجعه به متخصصان یوس مگ و دریافت مشاوره رایگان و راهنمایی از آنان است.

افرادی بسیاری هستند که گمان می کنند چون دانشگاه آیدین از جمله دانشگاه های خصوصی در کشور ترکیه است، هیچگونه بورسیه ای برای آن وجود ندارد؛ با این حال این موضوع کاملا اشتباه است. ارائه بورسیه به دانشجویان این دانشگاه چیزی حدود 86 درصد است.

یعنی: از بین هر 100 نفر دانشجو، 86 نفر از آن ها بورسیه تحصیلی دریافت می کنند. از سوی دیگر بورسیه های این دانشگاه هم در بدو ورود، هم در زمان محاسبه شهریه و هم در زمان ارائه آموزش ها به دانشجویان می تواند در نظر گرفته شود که با توجه به تصمیمات دانشگاه و شرایط دانشجویان با یکدیگر، متفاوت است.

اخذ مدارک تحصیلی از دانشگاه آیدین

 

هنگام ثبت نام و ارائه مدارک باید مطالب با مقطع مد نظر مدارک و سوابق تحصیلی پیشین را به زبان انگلیسی یا ترکی ترجمه کرده و ارائه دهید به طور مثال: اگر قرار است در مقطع کارشناسی ارشد شروع به تحصیل کنید، باید مدرک کارشناسی خود را با ریز نمرات و مدارک شخصی ترجمه شده ارائه نمایید.

از سوی دیگر باید مدارک مربوط به پذیرش و اخذ حداقل نمره قبولی در آزمون هایی که دانشگاه پیش از ورود از دانشجویان می گیرد را نیز ارائه نمایید. در کنار این موارد باید دیپلم، ریز نمرات دیپلم، عکس، پاسپورت و موارد لازم را به همراه ترجمه آن ها در اختیار واحد پذیرش و ثبت نام بگذارید و به طور کلی نیازمند ارائه مدارک زیر هستید.

 1. اصل مدرک دیپلم به صورت ترجمه شده مورد تایید و مهر سفارت یا مراکز نوتر ترکیه قرار گرفته
 2. سوابق تحصیلی و ریز نمرات ترجمه شده و مورد تایید و مهر سفارت یا مراکز نوتر ترکیه
 3. اصل و کپی ترجمه شده پاسپورت مورد تایید و مهر سفارش یا مراکز نوتر
 4. رسید واریز پیش پرداخت صد دلاری به همراه شش عکس پرسنلی بیومتریک پشت نویسی شده

18 پاسخ

  1. داشتن مدرک زبان چه ترکی و چه انگلیسی امتیاز مثبت محسوب میشه اما بدون این مدارک زبان هم می توانید اقدام کنید و بعد مدرک زبان بگیرید.

 1. سلام ممنون از مطالب خوب و کامل تون من میخوام پزشکی در ترکیه بخونم تعریف دانشگاه آیدین استانبول رو خیلی شنیدم، سوالم اینه که پیشنهاد شما برای من این دانشگاه هست یا دانشگاه دیگه ای مناسبه منه؟

  1. سلام دوست عزیز
   وقت شما بخیر
   معرفی دانشگاه مناسی برای شما ،به ملاک ها و الویت های شما بستگی داره
   اما قطعا دانشگاه آیدین از بهترین گزینه ها برای تحصیل رشته پزشکی محسوب میشه
   دلایلشم به طور کامل در مقاله های دانشگاه آیدین موجوده و میتونید مطالعه کنید

 2. سلام
  واقعا هیچ سایتی انقدر کامل و خوب اطلاعات نمیده به آدم
  ممنونم واقعا
  سوالی که داشتم اینه که دانشگاه آیدین درسته مورد تایید وزارت بهداشت شده؟

  1. وقت بخیر برای رشته بازیگری مقطع کاردانی در دانشگاه آیدین وجود داره؟ و زمان ثبت‌نام در این دانشگاه برای مقطع کاردانی چه وقتیه؟

 3. چقدر گفتین دانشگاه آیدین مورد تایید وزارت بهداشت میشه و من شک داشتم و میگفتم فقط شما انقدر مطمئن میگید 🙁
  خانوم البرزی اگر صدامو میشنوی حلال کن 🙂

 4. سلام ممنون میشم سوالم رو جواب بدین ،
  من شنیدم دانشگاه آیدین استانبول مورد تایید وزارت بهداشت شده درسته؟

 5. سلام سوالم اینه که بعد از تحصیل در دانشگاه آیدین امکان جذب در خود دانشگاه برای دانشجو وجود داره؟

 6. سلام ممنون از وبلاگ تون، من خوندم همه موارد کاملا توضیح دادین من یک سوال داشتم بابت اینکه با تحصیل در این دانشگاه میتونم ویزای همراه برای همسرم بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *